USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Villa Jaco Sol 4 Bdr Resort Pool Near The Beach Jaco Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Villa Jaco Sol 4 Bdr Resort Pool Near The Beach

Έγκαιρη Κράτηση
2026-07-31
2026-08-01

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

53

Villa Jaco Sol 4 Bdr Resort Pool Near The Beach

 Wi-Fi
 Πισίνα

Εξωτερική πισίνα

 Αθλητικές δραστηριότητες

Ιππασία

Wind surfing

Ψάρεμα

 Φαγητό/Ποτό

Εστιατόριο

 Κατάλληλο για παιδιά

Βρεφικές κούνιες

 Κλιματισμός
 Κατοικίδια

Επιτρέπονται κατοικίδια


Η Villa Jaco Sol 4 Bdr Resort Pool Near The Beach με 4 υπνοδωμάτια απέχει περίπου 10 λεπτά με τα πόδια από φυσικά τοπία, όπως Parque Johannes Dankers, και παρακινεί τους επισκέπτες να ασχοληθούν με ιστιοσανίδα, ιππασία και ψάρεμα.

Το Mirador De Jaco απέχει 3 χλμ. από τη βίλα με 5 μπάνια.

Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Τα μπάνια επίσης προσφέρουν στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου για την άνεση των επισκεπτών.

Οι επισκέπτες μπορούν να ετοιμάσουν τα γεύματα τους στην κουζίνα που διαθέτει παροχές καφέ και τσαγιού, φούρνο, μαγειρικά σκεύη. Οι επισκέπτες μπορούν να γευματίσουν στο Soda Tio Pancho, που είναι σε απόσταση περίπου 400 μέτρων. Ο σταθμός λεωφορείων A Quepos, που βρίσκεται περίπου 10 λεπτά με τα πόδια από τη βίλα, προσφέρει επιλογές μεταφοράς στην περιοχή.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Jaco Library and Learning Center
    655 χλμ.
  • Horizon Church Jaco
    571 χλμ.
  • Bambu
    657 χλμ.
  • Ηλεκτρονικά Παιχνίδια Planetarium Arcade
    537 χλμ.
  • Φυσικό Καταφύγιο Neo Fauna
    789 χλμ.
  • Θέατρο Teatro Jaco
    539 χλμ.
  • Frutas & Tablas
    798 χλμ.
  • Αεροδρόμια
  • Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Κέπος
    71 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Χρηματοκιβώτιο
  • Επιτρέπονται κατοικίδια
  • Ανιχνευτές καπνού

Γεύματα και ποτά

  • Στεγνωτήρα
  • Κουζινικά είδη
  • Εστιατόριο

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Εξωτερική πισίνα
  • Κήπος
  • Wind surfing
  • Ιππασία
  • Ψάρεμα

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Αίθριο
  • Ταράτσα
  • Έπιπλα κήπου
  • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
  • Βρεφικές κούνιες

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 15:00
Check-out: έως 11:00
  • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
  • Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.

Συχνές ερωτήσεις

  • Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Κέπος από η Villa Jaco Sol 4 Bdr Resort Pool Near The Beach;

    Η Villa Jaco Sol 4 Bdr Resort Pool Near The Beach απέχει 75 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Κέπος.
  • Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Villa Jaco Sol 4 Bdr Resort Pool Near The Beach;

    Το κόστος διαμονής σε η Villa Jaco Sol 4 Bdr Resort Pool Near The Beach αποτελεί 503$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα.
  • Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η Villa Jaco Sol 4 Bdr Resort Pool Near The Beach;

    Η Villa Jaco Sol 4 Bdr Resort Pool Near The Beach δέχεται μόνο American Express, Visa και Discover.
  • Η βίλα διαθέτει πισίνα;

    Ναι, οι πελάτες της η βίλα θα απολαύσουν κλειστή πισίνα.
  • Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε παραθεριστική κατοικία;

    Οι πελάτες της παραθεριστική κατοικία είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-07-31
2026-08-01

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Villa Jaco Sol 4 Bdr Resort Pool Near The Beach, Κόστα Ρίκα

Casa 13-A, Jacó, Κόστα Ρίκα

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © hotelsinpuntarenas.com

All rights reserved